so 6.2.2010 |

Zápas Dvůr K.n.L. - Kopřivnice

Důležité utkání v domácím prostředí extraligový nováček nakonec nezvládl, přestože rozehrané jej měl velice nadějně a jestě tři minuty před koncem držel nadějný stav 22:23. První poločas byl hodně vyrovnaný a oba týmy se střídaly ve vedení. Od stavu 9:10 se ale domácím podařilo vstřelit čtyři branky v řadě a získat vedení 13:10. V poločase pak Dvůr Králové vedl stejným rozdílem 14:11. Vedení si domácí udržovali i ve druhé půli, srovnat se Kopřivnici podařilo až v 52.minutě a další dvě branky v řadě ji dokonce dostaly do dvougólového vedení 23:21. To již na hřišti nebyl vyloučený hráč hostí, který po třech dvouminutových trestech viděl červenou kartu a po urážce rozhodčích svůj tým oslabil na další dvě minuty. Kopřivnice ale hru v oslabení zvládla a utkání celkově vyhrála 26:23.